Matowy lakier samochodowy

Lśniąca karoseria przez lata była nieodłącznym elementem luksusowych aut. Jakiś czas temu pojawiła się jednak moda na matowe lakiery samochodowe, szczególnie w odcieniach czerni, szarości i beżu. Ten sposób malowania ma jednak tylu zwolenników ile przeciwników. Poznajmy więc podstawowe wady i zalety matowego lakieru.

Czytaj »

Nowy Hyundai i20

To jasne, że podobają nam się wszystkie najnowsze modele Lexusa i Land Rovera, ale nasz budżet niekoniecznie przewiduje tak wielkie wydatki. Szukając idealnego samochodu do miasta i w trasę warto sprawdzić ofertę marki Hyundai, a szczególnie ich model i20.

Czytaj »

Co zrobić z wrakiem?

Setki osób każdego roku staje przed problemem, co zrobić z pojazdem, który nie chce już działać. Złomowanie nie jest zazwyczaj bezpłatną usługą, a pozostawienie samochodu w po prostu dowolnym miejscu jest często nielegalne.

Czytaj »

Zadbaj o bezpieczeństwo

Wiele kierowców zapomina, że za każdym razem, gdy prowadzą pojazd nie muszą dbać o bezpieczeństwo swoje i swoich pasażerów, ale i innych uczestników ruchu drogowego. Jest to wyjątkowo ważna kwestia zwłaszcza w nadchodzącym okresie zimowym.

Czytaj »

Rewolucyjny system drogowy

Dofinansowanie unijne uzyskał również sektor transportowy, który wymaga renowacji, a także stworzenia nowych tras na większej części naszego kraju. Otrzymamy również innowacyjny system zarządzania ruchem drogowym.

Czytaj »